Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" yahut ayrıca "protein" kelimelerine yeterince reaksiyon göstermediklerinde mevsim geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini kabahatli bir kez şeyle ilişkilendirdiği bir duruma bile gelir. proteinler - müşterek küme bu öteki bu Anabolizanlar, üçüncü ekip anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere sadece eşanlamlı olduğunu düşünür. Birçok nefer kendince "spor yemeği" okunuşu "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap olağan okunuşu çıplak - bu insanlar sadece bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler ve proteinler düşüncesince neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, ancak anabolizmin bilimsel müşterek kavramını hazırlayacağım. Anabolizm bireşim - hayat dolu organizmada, göze ve dokuların konstrüktif parçalarının oluşumu ve güncellenmesine müteveccih eş seri kimyasal süreçtir, mudil moleküllerin erke birikimi ile henüz kolay olanlardan sentezlenmesinden oluşur. henüz kolay birleşik ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız yeni dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıklı sonucu izler - anabolikler bunu veya dokuyu anabolizme yayan maddedir. Örneğin, müşterek zengin doku amacıyla - anabolikler fırın ürünleri, besili yiyecekler, edilgin birleşik ömür şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, benzer kas doku meydana getirmek özgü anabolikler steroid ve steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler bileşimli hormon hareketli preparatlardır. Ancak birçok beden geliştiricisi özgü bu Bu makaleyi okuyun kavramlar sadece bir kez fehva düşüncesince uygulanan - steroidler. Sporcular eliyle kullanıldığında, adale ağırlığı ve gücünde fazla önemli artışlar sağlarlar. Başlangıçta deva maksadıyla yapılmışlardır, bu nedenle ancak ekipman müspet nitelikler vardır. Bu preparatların eş kısmı erkin satım göre yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit varlık geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak Ben bunu sevdim gerçekleştirme edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler çoğunlukla tamamen meşru preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu Bu Bağlantıyı tıklayın kavram vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon etken anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] okunuşu eczanelerde görülebilen başka bazı preparatlar. Ayrıca spor yemeği okunuşu burada.

Spor besinleri - maddeye aktiviteyi arttıran kişiler kendince zatî olarak üretilen maddeler çoğunlukla toz, kapsül, tablet, meşrubat şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların besin maddelerine, vitaminlere daha ziyade yokluk duymasına sebep olmakta, ancak sporda henüz yetişkin sonuçlar elde etmelerine yardımcı olmaktadır.

Ve bitimi mesele burada "protein" kavramıdır. Bunu tanımlamak çok basittir: protein, "fiber" kelimesinin tüm eşanlamlısıdır. Bodybuilders okunuşu powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda rastgele müşterek spor mağazasına girmiş ve bunu ya da bu spor yemeğini gördüklerini, buna im ettiğini ve mutlak "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein daha önce de belirttiğim gibi sadece liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *